Witaj w świecie marzeń!

Skorzystaj z naszych gotowych propozycji wypraw

Podróż z nami jest...

Przygodowa

Doświadczamy i uczestniczymy, a nie tylko obserwujemy z dystansu. Próbujemy, dotykamy, smakujemy.

Twórcza

Masz wpływ na każdy element podróży. To Ty będziesz ją tworzył. Możesz dostosować ją do swoich potrzeb i możliwości.

Unikatowa

Nikt przed Tobą i nikt po Tobie nie przeżyje takiej samej podróży. Nie będziesz jednym z wielu realizujących ten sam program wycieczki.

Awangardowa

W ciągu roku organizujemy tylko kilka wypraw, w najdalsze i najpiękniejsze zakątki świata, dla maksymalnie kilku osób.

Inspirująca

W innych kulturach, klimatach, rzeczywistościach szukamy elementów, które będziemy mogli wykorzystać po powrocie do naszej codzienności.

Przyjacielska

Uśmiech, szczerość i zaufanie – to nasze filary. Dla nas nie jesteś kolejnym klientem. Na wyprawie staniesz się częścią naszej drużyny.

Świadome podróżowanie

Podróżujemy odpowiedzialnie. Tak zwani „tubylcy” nie są dla nas elementami krajobrazu i doskonałym materiałem na zdjęcia. Każdy z nich to unikatowy człowiek, ze swoimi doświadczeniami i historią życia, którego warto poznać i któremu warto dać się poznać. Chcemy odkrywać i edukować, a nie niszczyć i narzucać. Szanujemy cuda natury i dbamy o to, żeby kolejne pokolenia też mogły się nimi cieszyć.

Szyjemy na miarę

Nie realizujemy schematów. Zależy nam na tym, żeby każda podróż była unikatowa oraz spełniała Twoje większe i mniejsze marzenia oraz była dostosowana do Twojego stylu podróżowania i charakteru. Na etapie zgłoszenia poznamy się nawzajem i określimy sobie wszystkie priorytety.

Przygoda

Przygoda to jeden z najważniejszych elementów naszych podróży. Nie ma na nią miejsca, jeżeli wszystko jest z góry ustalone i zaplanowane. Z drugiej strony spontaniczne podejmowanie decyzji może generować sytuacje stresowe, wyzwania i przeszkody. Naszym zdaniem warto podjąć to ryzyko i na końcu z podróży najlepiej będziemy pamiętać te sytuacje, które na miejscu były dla nas trudne.

Czy jesteśmy biurem podróży?

Nie. Śmiało możemy nazwać się Akademią Podróży na własną rękę. Nie prowadzimy za rączkę. Podajemy rękę. To innowacyjna usługa i całkowicie nowy sposób podróżowania. Pomagamy, podpowiadamy, przekazujemy wiedzę, dzielimy się doświadczeniem i dajemy się poznać, a każdy z naszych mentorów to niesamowita osobowość.

Mentor = osobowość

Każdy z naszych mentorów to niesamowita osobowość, szeroko znana i powszechnie lubiana persona. Każdy z nas to bardzo ciekawy i odmienny charakter. Każdy przekaże Ci kawałek swojego doświadczenia. Dlatego podróż z nami to jednocześnie Podróż z Charakterem.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Mark Twain

Nasze pozostałe kierunki

Chcesz jechać w inne miejsce? Masz własny pomysł na wyprawę? Kliknij i wyślij swoje zgłoszenie!